GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kräftskål 8548628
nr 854 8628
Kräftskål
längd (a)
Kondition: skador, nagg, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 20:31:25
200 kr
200 kr
350 kr
500 kr